Klaaspaketi soojapidavust näitab tema U-väärtus. Mida väiksem ta on, seda soojapidavam on klaaspakett. Aru 78 seeria aknad on projekteeritud energiasäästlikeks - 78 mm raamiprofiil võimaldab paigaldada paksemat klaaspaketti, mille U-väärtus on madalam.

Akna tüüp
Klaaspakett
Klaaspaketi paksus
U-väärtus
AruAL 68 CORA IN
2-kihiline
24 mm
≥ 1,1 W/m²K
AruAL 78 CORA IN 3-kihiline 42 mm ≥ 0,6 W/m²K

Vahetades standardses klaaspaketis ühe klaasidest, on võimalik paketti muuta helikindlamaks, turvalisemaks või privaatsemaks. Lamineeritud klaas tõstab akende helikindlust. Karastatud klaas muutub purunedes väikesteks ümarate servadega klaasikildudeks, mis ei vigasta inimest, seetõttu on teda soovitatav turvalisuse tagamiseks kasutada paljukäidavates kohtades ja suurte aknapindade puhul.

Akendele lisab privaatsust toonitud, matistatud või musterklaasi kasutamine. See on väga levinud lahendus näiteks sauna ja vannitoa akende puhul.

Aru 68 seeria aknaraamile on võimalik paigaldada lisatihendid ning klaaspaketi servas külmasilla katkestamiseks SWS(plast) vaheliistud.


Klaaside valikust saab rohkem lugeda meie pikaajalise koostööpartneri
Glassolutions Baltiklaasi broshüürist "Meie klaasid, teie võimalused",  mille abil saab valida klaasid vastavalt oma vajadustele.
Musterklaasid

SATINOVOCREPI        
  
ORNAMENT 521 / DIAMANTE
KURA